Biuro Radców Prawnych C/B s.c

Biuro Radców Prawnych C/B jest spółką cywilną z udziałem radców prawnych Barbary Łukiewskiej i Mariana Kulwikowskiego z siedzibą w Gdańsku istnieje na rynku usług prawniczych od 1991 r.

Jest kancelarią radcowską z tradycjami . Otwartą na potrzeby klientów. W swej kilkunastoletniej praktyce Biuro obsługiwało Klientów o różnych potrzebach, sytuacjach prawnych oraz materialnych. W bogatej praktyce radcowskiej dominuje doświadczenie w obsłudze wielu różnych podmiotów gospodarczych zarówno polskich i zagranicznych .

Biuro obsługiwało lub obsługuje równe branże : ochrony środowiska, przetwórstwa stalowego , budownictwa . Świadczy stałą obsługę prawną placówkom oświatowym, publicznym instytucjom kultury, itd. Biuro prowadzi tez doradztwo i pomoc prawną na rzecz osób fizycznych.

Dobro mocodawcy, indywidualne podejście do jego potrzeb oraz uwzględnianie wszystkich aspektów prawnych i biznesowych prowadzonych spraw to główne idee, których realizacja pomogła utrzymywać kancelarii wieloletnią współpracę z jej Klientami .